Co - ekstrudowana wysoka bariera do pakowania folii wołowej bez Bpa

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa Hawking
Orzecznictwo ISO 9001
Numer modelu HK-MFF001
Minimalne zamówienie 1 tona
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania 18 na palecie
Czas dostawy 4 tygodnie
Zasady płatności T/T, L/C
Możliwość Supply 25 ton dziennie
Szczegóły Produktu
Materiał ROCZNIE Kolor Kolor podstawowy
Długość 308 mln Szerokość 608 mm
Grubość 92 um Specjalność Składany
Aplikacja Do pakowania wołowiny w skórę Cena Negotiable
High Light

Folia ze skóry wołowej do pakowania o wysokiej barierze

,

folia z wytłaczanej skóry wołowej do pakowania

Zostaw wiadomość
opis produktu

Co - ekstrudowana wysoka bariera do pakowania folii wołowej bez Bpa

 

 

Próżniowe pakowanie typu skin składa się głównie z tacy na podłoże i plastikowej folii ochronnej

Proces pakowania korpusu przebiega następująco: zapakowany produkt umieszczany jest na tacce, a specjalna, dopasowana do ciała folia ochronna pokrywająca produkt jest ściśle przymocowana do powierzchni produktu pod wpływem nagrzewania i odkurzania oraz jest zgrzewana z tacą na podłoże.

Taca na podłoże do pakowania próżniowego z efektem typu skin wymaga dobrej wytrzymałości na rozciąganie, dobrych właściwości barierowych, wysokiej wytrzymałości i dużej odporności na nacisk.Struktura jest na ogół arkuszem kompozytowym z PVC lub PET o wysokiej barierze, takim jak PVC / PE / EVOH / PE, VMPET / PE / EVOH / PE itp.;Dopasowana do ciała plastikowa folia pokrywająca jest zwykle wielowarstwowym, wysokobarierowym materiałem współwytłaczanym, podgrzewanym do lepkiego stanu płynięcia, a warstwa wewnętrzna to żywica Surlyn i EVA o dobrej lepkości termicznej i dobrej elastyczności.

W odróżnieniu od opakowań formujących stretch, pakowanie próżniowe ciała nie wymaga żadnych form.W przypadku produktów o różnych rozmiarach i kształtach efekt przyklejania się do żywności i uszczelniania opakowań można uzyskać dzięki specjalnej przezroczystej folii osłonowej korpusu, która jest wygodna, ekonomiczna i wydajna.

 

 

Wysokobarierowe pakowanie próżniowe z termoformowaną folią skórną ma na celu uszczelnienie produktu między przezroczystą folią a tacą w warunkach próżni.Może zachować kolor, zapach i świeżość produktu oraz ma podwójny efekt dobrego, ciasno dopasowanego trójwymiarowego wyświetlacza i ochrony przed próżnią.Jego cechy są następujące:


(1) W pełni szczelne opakowanie próżniowe może zachować naturalną świeżość, zapach, kolor i smak soku produktu.


(2) Wysokobarierowe pakowanie próżniowe, może blokować tlen, hamować reprodukcję bakterii w środowisku o niskiej temperaturze, dłużej zachować świeżość i chronić naturalny kolor produktów.


(3) Może zapobiegać wytwarzaniu kryształków lodu podczas chłodzenia i zapobiegać wysychaniu i pękaniu powierzchni produktu z powodu oparzeń mrozowych.


Opakowania z folii skin mogą być szeroko stosowane w świeżym mięsie, owocach morza, owocach i warzywach oraz innych produktach.

 

 

Linia produkcyjna Materiał Bariera Zalety produktu
Wysoka bariera PA/EVOH/PE 1≤OTR≤10 Jako warstwa barierowa EVOH ma lepszą barierę
PA/EVOH/PP 1≤WTR≤10 Powierzchnia PP, dobra bariera dla wilgoci
PP/PA/EVOH/PA/PE   Wysoka bariera, gotowanie na parze w wysokiej temperaturze
PE/PA/EVOH/PA/PE   Zakres grubości: 40um-300um
Bariera środkowa PA/PE 10≤OTR≤100 Warstwa barierowa PA, bariera środkowa
PA/PP 1≤WTR≤10 Gotowanie na parze w wysokiej temperaturze
PE/PA/PE   Doskonała gładkość powierzchni folii
PP/PA/PE   Powierzchnia PP ma dobrą barierę dla wilgoci
Oddychanie z filmu PP/PE 1≤WTR≤10 Brak bariery, wysoka przepuszczalność i funkcja utrzymywania świeżości
Wysoka przezroczystość i wysoki połysk
Zakres grubości: 40um-300um

 

 

Wszystkie surowce użyte do produkcji folii/woreczków są zgodne z chińską normą krajową bezpieczeństwa żywności GB9685-2016: Stosowanie dodatków do materiałów i artykułów mających kontakt z żywnością, GB4806.6-2016 Norma krajowa dotycząca bezpieczeństwa żywności: Kontakt z żywnością Stosowanie tworzyw sztucznych Żywice i GB 4086.1-2016 Norma krajowa dotycząca bezpieczeństwa żywności: Ogólne wymagania bezpieczeństwa dotyczące materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

 

 

Zastosowanie: Wysoce wszechstronny, odpowiedni do wielu zastosowań, takich jak mrożonki, żywność ekologiczna, zupy, opakowania gotowych posiłków itp.

Próbki mogą być dostarczone do testów, ale MOQ dla formalnych zamówień wynosi 1-2 tony.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną, opowiedz mi o swoich potrzebach, prześlę Ci więcej szczegółów produktu i mogę podać dobrą cenę. Moje dane kontaktowe znajdują się poniżej i chętnie się z Tobą zapoznam.
 

Osoba kontaktowa: En

E-mail:forla_li@hbhuakun.com

Wechat/Whatsapp/Tel:+86 13450871796

 

Co - ekstrudowana wysoka bariera do pakowania folii wołowej bez Bpa 0Co - ekstrudowana wysoka bariera do pakowania folii wołowej bez Bpa 1